Site Loader
Arena Gigantów Wrocław

Kilka razy od znajomych o uszy obiła nam się Arena Gigantów. Zawsze było za daleko – z południa Wrocławia na Stadion kawałek mamy 😉

Okazja do przetestowania tego miejsca trafiła się podczas targów mieszkaniowych, które właśnie były organizowane na stadionie – dwie pieczenie na jednym ogniu to jest to 🙂 Skoro jesteśmy to czemu by nie spróbować?

Lokalizacja

Arena Gigantów znajduje się na parkingu wielopoziomowym przy stadionie. A dokładniej to na 1 piętrze. Na teren właśnie tego parkingu wjeżdżamy przez bramę D.

Nie powinno być zbytnich problemów z dotarciem do miejsca, bo po drodze pojawiają się dodatkowo znaki 😉 Cała atrakcja znajduje się na zagospodarowanej do tego celu, pewnej przestrzeni parkingu. Dodam, że jest to przestrzeń, która nie jest w pełni zamknięta. Znajduje się na parkingu, a boki są osłonięte od wiatru.

 

Atrakcje

Miejsce wymarzone dla dzieci i dorosłych. Atrakcji mamy pod dostatkiem. Całość najlepiej można zobaczyć na www.arenagigantow.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od kilkumiesięcznego malucha a kończąc na dorosłych. 

Mamy do wyboru, gry rodzinne, animacje, dmuchane skakańce, baseny z kulkami, mega piłkarzyki, tor wyścigowy itd 😉 

Na terenie Areny możemy też zorganizować urodziny dla szkraba. Nie ma co liczyć na warunki jak np. w Kinderplanecie. Tutaj panują raczej warunki turystyczne. Ale kto siedzi przy stole, gdy wkoło tyle zabawek.

Gastronomia

Przy recepcji mamy możliwość kupić przekąski oraz napoje. W sumie to, co w takim miejscu jest potrzebne. Schabowy raczej by się nie przyjął 🙂 Wafelek na szybko i butelka wody załatwią sprawę.

Toalety

Są na skraju terenu. Ich podział to: 2x dla dzieci i 2x dla dorosłych. Dla dorosłych są to Toi-Toie, a dla dzieci toalety turystyczne. Przed toaletami mamy możliwość umyć ręce z baniaka z wodą.

Mimo warunków turystycznych, poziom higieny jest na wysokim poziomie. Nie mam nic do zarzucenia.

Wygląd

Cały teren jest zadbany. Mimo, że dzieci co chwilę coś przenoszą z miejsca w miejsce to nie uświadczymy zbyt dużego bałaganu. Zabawki są pogrupowane i mniej więcej na swoim miejscu. Całość jest ładna i czysta. Aha – buty zostawiamy przy wejściu. Jako, że jest zimno (my byliśmy gdy było ciepło) to bierzemy buty na zmianę i ciepło się ubieramy.

Odpoczynek

Dzieci, wiadomo – nie potrzebują odpoczynku. Co innego rodzice 🙂 Możemy sobie usiąść przy stolikach naprzeciw recepcji i obserwując bawiące się dzieci, na spokojnie odpocząć lub na nie poczekać. Dla resetującego się rodzica jakaś kawka się znajdzie.

Ogólne wrażenia

Jeśli chodzi o atrakcje, czystość i jakość zabawek to nie mam temu miejscu nic do zarzucenia.

Świetnie spędziliśmy czas całą rodziną na zabawie. Dziewczyny chwilkę pobawiły się z animatorami podczas tańców, a ja z żoną poukładaliśmy sobie słomki konstrukcyjne 🙂

Jedyny niesmak pozostał po początkowej przygodzie na recepcji i zapoznaniu się z ofertą – nigdzie nie ma widocznego cennika. Wrzucam screen ze strony. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie organizatora. 

Ceny przedstawia Pani przy kasie. Stawia to nas poniekąd przed faktem dokonanym, bo już się taktycznie z dzieckiem nie wycofamy 😉  My nie otrzymaliśmy informacji o darmowych 15 minutach.

Ceny do najniższych nie należą. Najkorzystniejszą opcją są bilety całodniowe. My jednak wysiedzieliśmy jedynie 2 godziny. Dla naszej czwórki, cena wyniosła ponad 80 zł.

Razem z dziećmi możemy aktywnie spędzić czas na fajnych zabawach. Różnorodność atrakcji nie pozwala nam na zabicie się nudą już po chwili.

  • Podsumowanie
  • Jakość, ilość i zróżnicowanie atrakcji
  • Duża przestrzeń, idealnie zaadoptowana pod mniejsze i większe dzieci
  • Brak widocznego cennika i ciut wysokie ceny
  • Lokalizacja i umiejscowienie
0
Końcowa ocena w skali 1/10

Post Author: Wrojciec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *