Site Loader

Dziewczyny odebrane z przedszkola, ale co dalej? Jest słoneczne popołudnie, ale pomysłów na spędzenie go rodzinnie brak. Brzmi znajomo?

My postanowiliśmy skoczyć do parku dmuchanych zamków. Zasłyszeliśmy o tym miejscu od znajomych, ale nigdzie poza tym. Mowa o FUN PARKU obok Hali Stulecia.

Po wizycie w parku zabraliśmy dziewczyny na koncert fontann i mały spacerek po okolicy. Popołudnie okazało się świetnie i wesoło spędzone, ale przejdźmy do konkretów 🙂

Lokalizacja

No to mamy pierwszy problem. Wiadomo, że znajduje się przy Hali Stulecia, ale gdzie dokładnie to nie wiedziała obsługa parkingu, ani nikt po drodze. Za to wiem już ja 😉 Jadąc od miasta, warto zaparkować na parkingu za Halą (ten dwupoziomowy). Raz, bo nie zamykają go o 19.00 jak sąsiedni, dwa jest tuż przy samej atrakcji. Nie znaleźliśmy po drodze wskazówek jak tam dotrzeć. Przy budynku Hali widniała jedynie reklama z logo.

Atrakcje

Jest to park dmuchańców. Znajdziemy tam zjeżdżalnie, zamykaną paszczę, wielkie kule do skakania, czy górę na którą trzeba się wspiąć i utrzymać równowagę. Dla dzieciaków jest to idealne miejsce, aby móc przeskakiwać między atrakcjami, bez krzty nudy (do godziny czasu napewno 🙂 ).

Przed wejściem możemy wypożyczyć gokarty.

Gastronomia

Lody Mini Melts przed wejściem. Możemy też zakupić napoje w kasie. Zawsze też można zjeść coś przy samej Hali, ze stacjonarnych miejsc lub z foodtrucka. 

Toalety

No i tutaj jest duży problem, bo ich nie ma. Znajdują się w budynku Hali Stulecia. Jako, że miejsce jest przeznaczone typowo dla dzieci i brak jest toalety to traktuję to jako duży minus. Jak ktoś dba o formę, to będzie zadowolony z dystansu;)

Wygląd

Dmuchańce są czyste i zadbane. Cały teren jest utrzymany schludnie i estetycznie.

Odpoczynek

Dla czekających rodziców przygotowano duży namiot (z otwartymi ściankami – nie szklarnię) z krzesełkami, gdzie mogą w spokoju poczekać na pociechy. 

Przy atrakcjach są również rozlokowane leżaki, na których możemy usiąść i poczekać.

Ogólne wrażenia

Dzieci mają do wyboru standardowe dmuchańce, ale w tym miejscu pojawiły się również, te wcześniej przeze mnie nie spotykane. Dziewczyny miały ogromną frajdę, szczególnie ze skakania po dużych kulach. Godzina w tym miejscu wystarczy w zupełności. Jest to fajne miejsce na szybki wyskok, bądź przelotne zatrzymanie się na chwilę. Jest to dobre miejsce na szybki, popołudniowy wyskok.

  • Podsumowanie
  • Coś innego niż place i sale zabaw
  • Nowe, ciekawe dmuchańce
  • Brak toalety
0
Końcowa ocena w skali 1/10

Post Author: Wrojciec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *