Site Loader
Różowe okulary
Przyjmijmy, że jesteśmy już na etapie w którym wiemy, że naszemu dziecku potrzebny jest rower 😉
 
U nas tym momentem było badanie wzroku w przedszkolu w zeszłym roku. Badanie wykazało wadę.
 
Po zapoznaniu się z opiniami innych rodziców na różnych grupach, trafiło ostatecznie na wizytę u dr. Marii Turskiej. Teoretycznie i praktycznie najlepszy okulista dziecięcy we Wrocławiu.
 
Przekonaliśmy się o tym, próbując zarejestrować córkę – wizyta prywatna a kolejki dłuższe niż na NFZ. Długość kolejki znalazła swoje odzwierciedlenie w sposobie przyjęcia córki, badaniach oraz przyjętych dalszych krokach. Wszystko odbyło się profesjonalnie i bez jakiekolwiek krzty zarzutu z naszej strony.
Po trzech kontrolach zapadła decyzja o zakupie okularów. Staraliśmy się nakręcić młodą na maxa pozytywnie na nową sytuację 😉 W tej kwestii zdecydowanie pomógł nam salon optyczny Różowe Okulary.
 
Nie chcieliśmy korzystać z usług dość znanych sieciówek, ze względu na własne doświadczenia w tych miejscach. Mam na myśli cenę oraz późniejsze reklamacje. Zresztą oferta skierowana typowo dla dzieci nie jest tak szeroka jak w wymienionym wyżej salonie.
Ktoś, kto umieścił tam tabliczkę z napisem, że jest to „salon optyczny dla dzieci” nie mylił się ani sekundy. To miejsce jest skierowane i dopasowane IDEALNIE do najmłodszego konsumenta, który może w tym miejscu poczuć się wyjątkowo.
 
Co dla nas najważniejsze – jest bardzo duży wybór kolorów 😀 Bo to przecież w tej całej „zabawie” jest najważniejsze, czyż nie?
 
Gdzieś tam dalej (rzecz jasna dla dzieci) plasuje się superhiperultra odporne tworzywo z którego są okulary zrobione, obsługa i ogólny wystrój.
Jak wspomniałem, mamy duży wybór okularów, mamy kącik zabaw (i to nie pierwszy lepszy) w którym dziecko utknie na czas dopełniania formalności przez rodzica. No i mamy obsługę!
Chyba najlepszą jaką do tej pory udało nam się spotkać w kwestii „usług dziecięcych”.
 
Widzieliście kiedyś, żeby Pani która wychodzi zza lady zaczęła skakać na jednej nodze trzymając dziecko za ręce? Bo ja tak 😉 I tak właśnie wyglądała próba wytrzymałościowa zauszników.
Cały etap doboru okularów, korekty itp przebiegł w formie zabawy. Wszystko poszło gładko i bez zbędnego angażowania rodzica. Ani krzty jęku, ani sekundy marudzenia. Wszystko perfecto idealo!
 
Trafić tam za pierwszym razem nie jest łatwo 😉 Tym bardziej komuś, kto zmierza dopiero po okulary i jest właśnie bez tych okularów 😉

Całą rodzinką polecamy – zarówno dr. Turską jak i salon Różowe Okulary.

Dr. Maria Turska

Mińska 5, 54-610 Wrocław

Spektrum Sp. z o.o.
Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław
 

1 salon Różowe Okulary – Bulwar Ikara 12a/1
54-130 Wrocław
KOM. 882 566 155

2 salon Różowe Okulary – ul. Bolesława Chrobrego 38/1c
50-254 Wrocław
KOM. 502 073 289

www.rozweokulary.eu

0
Końcowa ocena w skali 1/10

Post Author: Wrojciec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *